Mimo wielu negatywnych opinii o urokach w kulturze Islamu jest jedna potężna forma, to Kala Jadu. Często nie bez przyczyny prównywana do voodoo, co czyni że jest traktowana jako czarna magia. Czary te jednak są rodzajem technik magicznych stosowanych w złych intencjach lub opartych na wierze w możliwość odwoływania się do złej części sił demonicznych. Czarna magia istnieje naprawdę i wymaga współpracy z dżinnami (demonami i duchami). Mimo zakazów wynikających z islamu, szczególnie na wsi i małych miastach stosuje się różne praktyki magiczne. W islamie wierzymy w istnienie Dżinów, których istnienie zostało opisane w Koranie.  To Dżiny przekazują im wszelkie informacje jaka klątwa została rzucona, co było do tego użyte, gdzie się to znajduje, po czym niszczą wszelkie rekwizyty. Jako dedżel mogę też zauroczyć jakiegoś młodzieńca i sprawić, aby zainteresował się konkretną dziewczyną.  Do innych technik należy fatwa.

Dżiny to prastare istoty, które mogą aktywnie uczestniczyć w życiu każdego z nas. Powstały jeszcze przed narodzinami islamu, później zaś stały się jego częścią. Swojego dżina można spotkać wszędzie, a dzięki różnym zabiegom uczynić go sobie podwładnym, tak by spełniał wszystkie życzenia – także te, które pozornie wydają się być nie do spełnienia. Dlatego też warto wykorzystać ich moc choćby w magii miłosnej albo magii codziennej.

Dżin to istota wszechmocna

Te, powstałe z ognia bez dymu, istoty są bez wątpienia bardzo potężne. Bóg stwarzając je, dał im, podobnie jak człowiekowi i aniołom, rozum. Dżiny w swojej naturalnej postaci ukazują się jako chmury lub słupy dymu, mogą jednak przyjmować każdą postać albo całkowicie znikać. To też sprawia, że ich magia miłosna jest niezwykle silna, a one same bardzo wszechstronne. Mogą bowiem przenosić różne obiekty czy uczestniczyć w innych zdarzeniach pozostając niezauważonymi. Posiadają także zdolność telepatii, która umożliwia im porozumienie się niemal z każdą istotą na Ziemi. To czyni je niezastąpionymi pomocnikami w zdobyciu serca ukochanej lub ukochanego. Otoczą bowiem urokiem miłosnym każdą osobą, którą chcemy w sobie rozkochać – niezależnie czy ma to być miłość na lata czy przygoda na jedną noc.

Dżiny zasadniczo wędrują po dwóch sferach, Planach Wewnętrznych – Astralu i Materialu. Możliwość przenikania między nimi sprawia, że ich wpływ na człowiek może być wręcz nieograniczony. Każdy, posiadający sobie podwładnego dżina, może znacząco podnieść jakość swojego życia i uczynić je dokładnie takim, jakim chce, żeby ono było. Wystarczy nieco wprawy, samozaparcia i dyscypliny. Mojego dżina trenowałem bardzo długo, lecz teraz jest na każde moje zawołanie, a jego urok miłosny, nie może równać się z żadną inną magią.

W czym Twój dżin może Ci pomóc?

To, co dobrego w naszym życiu może uczynić ta potężna istota, potwierdzają już najstarsze przekazy świadczące, że historia współpracy dżinów i ludzi jest niemal tak stara, jak sam świat. Już w Koranie odnajdujemy ich ślady, kiedy próbują oddziaływać na proroków kusząc ich obietnicami, które jednocześnie obrazują ich potęgę. Z racji swoich nadprzyrodzonych mocy i wszechstronnych zdolności umożliwiających im wykraczanie poza ludzkie granice, często były przywoływane, by pomagać ludziom. Jednym z takich praktyk były stare praktyki shir mające na celu pomoc we wróżeniu albo opiekę medyczną. Obecnie również można zdać się na ich opiekę, zwłaszcza, że są bardzo lojalne wobec swoich panów, dopóty wypełnia on założone ustalenia porozumienia.

Współcześnie moc dżinów można wykorzystać zwłaszcza w codziennym życiu. Dzięki swoim potężnym zdolnościom i prastarej magii miłosnej, mogą przyciągnąć bogactwo, miłość albo uznanie i szacunek. Każda najmniejsza rzecz leży w polu ich możliwości, niezależnie od tego czy ma ona charakter materialny czy bardziej emocjonalny lub psychiczny. Dżiny wpływają bowiem na uczucia innych, dając nam dokładnie to, czego chcemy. Rzucenie więc uroku miłosnego nie jest dla nich wyzwaniem.

Ochroń się przed złym dżinem

Oprócz dobrych dżinów, posługujących się magią miłosną występują także te złe. Potrafią być one bardzo złośliwe, a wręcz niebezpieczne. Można się jednak przed nimi skutecznie bronić. Wystarczy do tego odpowiedni amulet – złoty lub stalowy pierścień albo obiekty wykonane z wilczych kłów z zapisanymi na nich, zielonym lub czerwonym atramentem, dwóch ostatnich sur Koranu.

Warto zwrócić się o pomoc ku dżinom. Ich moc, a zwłaszcza magia miłosna, jest bowiem na tyle potężna, że może zagwarantować nam pełne powodzenie w każdej sferze życia: uczuciowej, zawodowej albo rodzinnej. Należy jednak pamiętać, by wszystko czynić z rozwagą, opętanie przez dżina może okazać się bardzo ryzykowne i nieodwracalne w skutkach. Jeśli pragniesz posiąść i okiełznać własnego Dżina, zwróć się o pomoc do specjalisty, inaczej ryzykujesz, że ta prastara Istota może zwrócić się przeciwko Tobie.